Sleva!

SlimFit Belt

(Hodnocení: 3)

Original price was: 1990,00 Kč.Current price is: 995,00 Kč.

Dokonalou siluetu chce mít každý, a proto je tu pás SlimFit Belt. Tento inovativní nástroj je navržen tak, aby vám pomohl zmenšit pas a získat vyrýsovanou postavu, o které jste vždy snili.

Katalogové číslo: CZ-SAP245HW7051 Kategorie:

Obsah

Pomůcka pro vytvarování postavy

Aktivujte termogenní spalování tuku

Snadno nastavitelný a pohodlný

Skvělá podpora při cvičení

Dokonalá silueta s pásem SlimFit

Pusťte se do toho a zeštíhněte

Pomůcka pro vytvarování postavy

Hledáte způsob, jak vytvarovat postavu a zmenšit pas? Nehledejte nic jiného než SlimFit Belt! Tento inovativní pás využívá pokročilou termogenní technologii, která zahřívá vaše tělo, takže můžete vypotit centimetry a dosáhnout vysněné postavy.

Aktivujte termogenní spalování tuku

Pás SlimFit Belt je ideální pro zdolávání nejtěžších životních výzev. Ať už běháte po úřadech, procházíte se kolem bloku nebo jen sedíte u pracovního stolu, tento nejprodávanější pás vám pomůže aktivovat termogenní spalování tím, že zahřeje vaše jádro a zaměří se na tvrdohlavé tukové buňky na břiše, které vás trápí už léta. Navíc je zcela nastavitelný a snadno se používá, takže se nemusíte obávat žádného nepohodlného nastavování na cestách.

Snadno nastavitelný a pohodlný

Přiznejme si, že udržet si štíhlý pas není snadné! Ale s opaskem SlimFit Belt to možná půjde. Tato úžasná pomůcka vám pomůže snadno vytvarovat postavu a dodá vám sebevědomí, abyste vypadali a cítili se co nejlépe. Tento pás je vyroben z tkaniny, která pomáhá při cvičení formovat postavu. Pomáhá zpevnit a zpevnit střed těla a zároveň poskytuje pohodlné nošení.

Pás SlimFit je dokonalým doplňkem pro stylové chození do posilovny nebo vyřizování pochůzek. Nejenže vám zkrátí pas, ale také dodá další vrstvu pohodlí a bezpečí při cvičení tím, že poskytne oporu vašim zádovým a jádrovým svalům. Díky lehké konstrukci a nastavitelným velikostem pasu si můžete snadno přizpůsobit střih pro každou příležitost – ať už chcete zeštíhlit, nebo zpevnit. Postarejte se o to, aby vás s opaskem SlimFit viděli přicházet ve velkém stylu – dodá vám vzhled, který si žádá pozornost!

Skvělá podpora při cvičení

Dokonalou siluetu chce mít každý, a proto je tu pás SlimFit.

Tento inovativní nástroj je navržen tak, aby vám pomohl zmenšit pas a získat vyrýsovanou postavu, o které jste vždy snili. Tento pás, který se vyznačuje lehkou a pohodlnou konstrukcí, byl vyroben s ohledem na vás. Protože pomáhá shodit přebytečné centimetry a díky přidané podpoře kolem pasu vypadá menší. Díky nastavitelným popruhům vám tento pás dává možnost přizpůsobit si, jak moc je těsný nebo volný, takže si můžete najít to pravé pro své potřeby. Při pravidelném nošení si jej stačí nasadit a nechat jedinečný design dělat svou práci – dosáhnete tak maximálních výsledků, aniž byste se museli obávat zanechání stop na kůži.

Pusťte se do toho a zeštíhěte – s pásem SlimFit Belt!

Tak na co ještě čekáte? Dopřejte si štíhlou siluetu za pouhých 12 týdnů díky síle pásu SlimFit Belt! Nasaďte si pás ještě dnes a začněte dosahovat výsledků, které si zasloužíte.

3 recenze SlimFit Belt

 1. Marie Burešová

  Jsem naprosto nadšená z pásku SlimFit Belt, který jsem zakoupila v online obchodě Kupi Cz! Tento pás je úžasným nástrojem pro všechny, kteří touží po dokonalé siluetě. Použití je velmi jednoduché a výsledky jsou vidět již po několika týdnech. Pás mi pomohl zmenšit pas a získat vyrýsovanou postavu, o které jsem vždy snila. Děkuji Kupi Cz za tuto úžasnou možnost!

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Burešová,

   velmi vám děkuji za vaši nadšenou zpětnou vazbu ohledně pásku SlimFit Belt, který jste zakoupila v našem online obchodě Kupi Cz! Jsme velmi rádi, že jste s naším produktem tak spokojená.

   Je pro nás velkým potěšením slyšet, že vás SlimFit Belt nadchl jako nástroj pro dosažení dokonalé siluety. Rádi jsme vám pomohli při dosažení vašeho cíle. Je skvělé, že použití pásu je velmi jednoduché a že jste již po několika týdnech viděla výsledky. Vaše snaha a odhodlání jsou obdivuhodné!

   Jsme rádi, že vám SlimFit Belt pomohl zmenšit pas a získat vyrýsovanou postavu, kterou jste vždy snila. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou a motivací k dalšímu poskytování kvalitních produktů.

   Děkujeme vám za vaši důvěru v naši značku a za vaši úžasnou zpětnou vazbu. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu, abychom vám poskytli podporu a odpověděli na všechny vaše dotazy.

   Přejeme vám mnoho úspěchů s dosažením a udržením vaší vysněné postavy. Těšíme se na vaši další návštěvu v našem online obchodě Kupi Cz.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 2. Jarmila Králíková

  Skvělý pomocník! Pás SlimFit Belt je tu pro dosažení dokonalé siluety, po které touží každý. Tento inovativní nástroj je navržen tak, aby vám pomohl zmenšit pas a získat vyrýsovanou postavu, o které jste vždy snili. 💪🌟 Doporučuji vyzkoušet!

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Králíková,

   děkujeme vám za vaše hodnocení našeho produktu SlimFit Belt. Jsme velmi rádi, že vám náš pás pomáhá dosáhnout dokonalé siluety, kterou si každý přeje.

   SlimFit Belt je skutečně skvělý pomocník pro zmenšení pasu a získání vyrýsované postavy, kterou jste vždy snila. Jeho inovativní design a funkce jsou navrženy tak, aby vám poskytly optimální podporu při formování těla.

   Jsme potěšeni, že vás SlimFit Belt nadchl a že ho doporučujete. Naše spokojenost zákazníků je pro nás velmi důležitá a těší nás, že vám můžeme přinést produkt, který splňuje vaše očekávání.

   Děkujeme vám za váš nákup a důvěru v naši značku. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo budete potřebovat další informace ohledně produktu SlimFit Belt, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám poskytli veškerou podporu, kterou potřebujete.

   Přejeme vám mnoho úspěchů při dosahování vašich cílů a spokojenosti s vaší novou vyrýsovanou postavou.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 3. Hana Křížová

  Pokud byl můj starý pas hroznou zkušeností, připravoval jsem se na to samé s pásem SlimFit. Zcela však popřel má očekávání! Nejenže je tento pás úžasně pohodlný a lehký – ale jeho nošení tak snadno vytváří okamžitý saunový efekt. Tento je ode mě 100% doporučený – nebudete litovat, že jste do něj investovali!

  • Josef Blažej

   Moc děkujeme za úžasnou pětihvězdičkovou recenzi, Hano! Jsem moc ráda, že je pás dostatečně pohodlný a lehký na to, aby jeho nošení bylo příjemným zážitkem, a přesto dokázal poskytnout saunový efekt, který vám přinesl tak skvělé výsledky. Snažíme se vytvořit výrobek, který je vysoce výkonný a zároveň uživatelsky přívětivý, a recenze, jako je ta vaše, opravdu dokazují, že se naše tvrdá práce vyplácí. Vaše doporučení pro náš tým hodně znamená a upřímně vám za něj děkujeme.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit SlimFit Belt v ČR
SlimFit Belt
1990,00  995,00 
Koupit


Nákupní košík