Sleva!

Rhinofix

(Hodnocení: 4)

Original price was: 2600,00 Kč.Current price is: 1300,00 Kč.

Rhinofix: neinvazivní způsob, jak jemně a přitom dokonale upravit váš nos. Pomocí přípravku Rhinofix můžete zvednout špičku pokleslého nosu v důsledku věkových změn nebo korigovat drobné nerovnosti kolem křídel či délky nosu. Koupit Rhinofix v České republice za výhodnou cenu.

Katalogové číslo: CZ-RS5W4GO35558 Kategorie:

Obsah:

Úvod k produktu

Rhinofix je revoluční produkt pro mírnou korekci tvaru nosu. Jeho jedinečné složení OrthoGelu jemně a bezpečně upravuje tvar nosu bez chirurgického zákroku. Čímž vám zajistí dokonalý profil bez rizik a prostojů spojených s invazivními zákroky.

Výhody produktu Rhinofix

Soustředíme se na to, co je pro vás důležité. Rhinofix vám přináší řadu výhod, které můžete očekávat:

 • Bez chirurgického zákroku: Zapomeňte na komplikované operace. S Rhinofixem dosáhnete požadovaného tvaru nosu bez skalpelu.
 • Minimální rizika: Díky bezpečnému složení OrthoGelu se nemusíte obávat rizik spojených s invazivními zákroky.
 • Přirozený vzhled: Rhinofix poskytuje výsledky, které vypadají přirozeně a nechávají vás sebejistými.
 • Jednoduché použití: Stačí aplikovat třikrát až čtyřikrát týdně večer a sledovat vývoj vašeho nosu.

Jak funguje Rhinofix?

Pomocí přípravku Rhinofix můžete zvednout špičku pokleslého nosu v důsledku věkových změn. Nebo korigovat drobné nerovnosti kolem křídel či délky nosu. Účinky našeho výrobku jsou viditelné již za jeden měsíc!

Rhinofix byl navržen tak, aby vám přinesl výsledky s minimálním úsilím. Stačí jej používat třikrát až čtyřikrát týdně večer. A odpočívat s vědomím, že jeho pečlivě kalibrované složení bude postupně přetvářet tkáň nosní chrupavky o 1-2 mm měsíčně. Dokud neuvidíte uspokojivé výsledky. Tento šetrný přístup k tvarování nosu také přináší přirozeněji vypadající výsledky ve srovnání s jinými ošetřeními.

Přirozené výsledky

Představujeme vám Rhinofix: neinvazivní způsob, jak jemně a přitom dokonale upravit váš nos. Všichni máme drobné nerovnosti v profilu způsobené věkem nebo genetikou. A nyní poprvé existuje produkt, který tyto nerovnosti koriguje bez chirurgického zákroku a prostojů.

Rhinofix využívá klinicky ověřené složení OrthoGel, které vám poskytne bezpečné a snadné řešení pro korekci drobných nedokonalostí tvaru nosu. Stačí tři až čtyři aplikace týdně a Rhinofix jemně upravuje nosní tkáň. Dokud nejste spokojeni se svými výsledky – každý měsíc se změní až o 2 mm! Už se nebudete muset obávat pokleslého nosu v důsledku stárnutí nebo drobných křivek.

Rhinofix – Vaše odpověď

Ať už chcete viditelný lifting na špičce nosu nebo větší definici kolem křídel, nechte Rhinofix, aby se stal vaším oblíbeným spojencem. Náš pohodlný a bezpečný výrobek vás zbaví potíží a strachu spojených s invazivními zákroky a zároveň rychle a snadno dosáhne přirozeně vypadajících výsledků.

4 recenze Rhinofix

 1. Lenka Korandová

  Jako spokojená zákaznice e-shopu Kupi Cz bych ráda podělila svůj nadšený názor na produkt Rhinofix, který jsem si u vás zakoupila. Musím říci, že jsem byla naprosto spokojená! Rhinofix mi pomohl jemně a přesně upravit tvar mého nosu, aniž bych musela podstoupit chirurgický zákrok. Je to neinvazivní a velmi účinný způsob korekce nosu, který mohu jen doporučit.

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Lenko Korandová,

   děkujeme vám za váš nadšený názor na náš produkt Rhinofix. Jsme opravdu potěšeni, že jste s ním byla naprosto spokojená!

   Rhinofix je skvělým řešením pro jemnou a přesnou korekci tvaru nosu, aniž byste musela podstoupit chirurgický zákrok. Jsme rádi, že vám tento neinvazivní způsob upravení nosu vyhovuje a že jste si výsledku vážila. Vaše doporučení nám dává velkou radost.

   Děkujeme vám za poskytnutí pěti hvězdiček. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a povzbuzuje nás v naší snaze poskytovat vám kvalitní produkty. Pokud byste měla jakékoliv další otázky nebo potřebovala další informace, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Děkujeme vám ještě jednou za vaši důvěru a za to, že jste si vybrala náš produkt Rhinofix pro korekci tvaru nosu. Těšíme se na vaši další návštěvu v našem e-shopu Kupi Cz.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 2. Marie Přidalová

  Fantastický výrobek! Rhinofix je skvělý neinvazivní způsob, jak jemně a přesně upravit nos. Pomocí něj můžete zvednout špičku nosu, která se s věkem snížila, nebo korigovat drobné nerovnosti kolem křídel a délky nosu. 👃👏 Perfektní řešení!

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Přidalová,

   děkujeme vám za vaše hodnocení našeho produktu Rhinofix. Jsme rádi, že jste s naším produktem spokojená a udělila jste mu hodnocení čtyři hvězdičky.

   Je skvělé slyšet, že Rhinofix je pro vás fantastickým výrobkem a poskytuje vám neinvazivní způsob, jak jemně a přesně upravit nos. S naším produktem můžete zvednout špičku nosu, která se s věkem snížila, nebo korigovat drobné nerovnosti kolem křídel a délky nosu. Je to skvělé řešení pro dosažení dokonalého vzhledu.

   Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Rádi jsme vám pomohli s korigováním vašeho nosu a přispěli k vašemu sebevědomí. Věříme, že Rhinofix vám pomohl dosáhnout požadovaného výsledku.

   Děkujeme vám, že jste si vybrala náš online obchod Kupi Cz a zakoupila Rhinofix. Vaše důvěra je pro nás důležitá, a proto se budeme nadále snažit poskytovat vám vynikající produkty a skvělou zákaznickou službu.

   Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete další informace ohledně Rhinofix, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Děkujeme vám ještě jednou za vaše hodnocení. Těšíme se na vaši příští návštěvu v našem obchodě.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 3. Marcela Křížová

  Jsem velmi spokojená s produktem Rhinofix, který jsem zakoupila. Tento neinvazivní přípravek dokonale upravil můj nos bez jakéhokoli nepohodlí. Měla jsem drobné nerovnosti kolem křídel nosu a Rhinofix mi pomohl je vyrovnat. Je to skvělý způsob, jak zlepšit vzhled nosu bez nutnosti chirurgického zákroku. Doporučuji!

 4. Amélie Mrencová

  Po měsících trápení s nosem připomínajícím přerostlou bramboru jsem konečně našla Rhinofix. Po čtyřech měsících používání je můj kdysi široký nos nyní mnohem užší – a já nemohu být šťastnější! Ačkoli cenovka byla při nákupu na klinice překvapivě vysoká, kdybych se nejprve podíval na internet, určitě by existovaly cenově dostupnější možnosti. Kdyby mi to jen někdo řekl dřív…

  • Viktorie Ševčíková

   Milá paní Mrencová,

   děkujeme vám za vaši nadšenou recenzi a za hodnocení 5 hvězdičkami! Jsme opravdu rádi, že jste našla Rhinofix a že vám přinesl tak skvělé výsledky.

   Je úžasné slyšet, že po měsících trápení s nosem, který vám připomínal přerostlou bramboru, se díky Rhinofixu podařilo dosáhnout úžasného zúžení nosu. Nemohli bychom být šťastnější, že jste s výsledkem tak spokojená! Rozumíme, že cena na klinice byla překvapivě vysoká a že byste ráda věděla o cenově dostupnějších možnostech dříve.

   Rádi bychom vás informovali, že v našem online obchodě Kupi Cz nabízíme Rhinofix za dostupnou cenu, abyste mohla využít výhod tohoto úžasného výrobku bez zbytečných finančních zátěží. Jsme tu proto, abychom vám poskytli kvalitní produkty za férové ceny.

   Děkujeme vám ještě jednou za vaši podporu a za důvěru v naši značku. Pokud budete mít jakékoliv další otázky nebo potřebujete další informace ohledně Rhinofixu nebo našich dalších produktů, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou potřebnou pomoc.

   Přejeme vám mnoho radosti z vašeho nového nosu a mnoho pozitivních zážitků.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit Rhinofix v ČR
Rhinofix
2600,00  1300,00 
Koupit


Nákupní košík