Sleva!

Motion Mat

(Hodnocení: 4)

Original price was: 2600,00 Kč.Current price is: 1300,00 Kč.

Podložka Motion Mat funguje na základě působení akupresurních bodů, které uvolňují napětí a uvolňují svaly. Nejenže se tím zlepšuje krevní oběh, ale může se také snížit bolest spojená s některými stavy, jako je ztuhlost kloubů nebo svalové křeče. Koupit Motion Mat v České republice za výhodnou cenu.

Katalogové číslo: CZ-JLTT7W7S5546 Kategorie:

Přínosy podložky Motion Mat

Revolutionární akupresurní technologie

Luxusní pohodlí a relaxace

Účinky na tělo a mysl

Inovace tradičních postupů

Zvýšené pohodlí a sebedůvěra

Zodpovědnost vůči životnímu prostředí

Vyzkoušejte MotionMat ještě dnes

Vítejte v úžasném světě relaxace a pohody s podložkou Motion Mat!

Ach, ta síla masážní terapie! Pokud jste někdy byli na masáži, víte, jak účinná může být pro zmírnění bolestí v těle. Nyní je tu podložka Motion Mat, která vám přináší stejný zážitek díky revoluční akupresurní technologii.

Přínosy podložky Motion Mat

Souhrnem si představíme největší přínosy, které vám podložka Motion Mat může přinést:

 • Zmírnění bolestí v těle
 • Uvolnění napětí a svalů
 • Zlepšení krevního oběhu
 • Úleva při ztuhlosti kloubů a svalových křečích
 • Vyšší pohyblivost a zlepšení celkové pohody

Revolutionární akupresurní technologie

Podložka Motion Mat využívá revoluční akupresurní technologie, která působí na akupresurní body v těle. Tyto body jsou klíčem k uvolnění napětí a dosažení pocitu pohody. Systém neodymových magnetů pomáhá tělu nalézt hlubší uvolnění a zmírnit svalové bolesti.

Luxusní pohodlí a relaxace

Tato luxusní podložka je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, jako je přírodní len, kokosové vlákno a ekologický plast. Je navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající pohodlí a relaxaci. Ať už ji používáte samostatně, nebo s dalšími výrobky, jako jsou podložky na jógu.

Účinky na tělo a mysl

Podložka Motion Mat nejenže zlepšuje krevní oběh a uvolňuje svaly, ale také má pozitivní vliv na vaši mysl. Uklidňující a povzbuzující zážitek z masáže může zvýšit vaši celkovou pohodu a sebedůvěru. Zmírnění bolestí v těle má kladný dopad na vaši životní kvalitu.

Inovace tradičních postupů

Podložka MotionMat inovuje tradiční akupunkturní postupy tím, že kombinuje akupresurní bodovou terapii se zabudovanými neodymovými magnety. Tato kombinace umožňuje dosažení výjimečných výsledků v úlevě kloubů a páteře. Malé aplikátory ve tvaru lotosu zasahují správné bioaktivní body a poskytují terapeutický efekt.

Zvýšené pohodlí a sebedůvěra

Podložka Motion Mat vám zajišťuje zvýšenou úroveň pohodlí a uvolnění po každém sezení. S lepší pohyblivostí přichází i větší sebedůvěra a celkové zlepšení pohody. Vyzkoušejte terapeutickou blaženost, kterou vám podložka MotionMat může poskytnout.

Zodpovědnost vůči životnímu prostředí

Jsme hrdí na to, že podložka Motion Mat je vyrobena z ekologických materiálů. Při jejím nákupu nejen získáte prospěch pro své tělo, ale také pomáháte životnímu prostředí. Naše zodpovědnost spočívá ve výrobě produktů, které jsou prospěšné pro vás i pro planetu.

Vyzkoušejte MotionMat ještě dnes

Připravte se na uklidňující a povzbuzující zážitek s podložkou MotionMat! Zlepšete svou pohodu, zmírněte bolesti a

4 recenze Motion Mat

 1. Kateřina Kupková

  Chtěla bych poděkovat za skvělý produkt Motion Mat)))
  Jsem nadšená z účinků, které jsem si všimla po použití této akupresurní podložky! Pomáhá mi uvolnit napětí a zlepšuje mé trávení. Cítím se mnohem relaxovaněji a odpočatěji po každém použití. Navíc jsem si všimla zlepšení mého krevního oběhu a snížení bolesti v kloubech. Podložka má příjemný materiál a je snadno přenosná, takže ji mohu používat kdekoliv a kdykoliv potřebuji. Určitě doporučuji Motion Mat všem, kteří hledají efektivní způsob, jak uvolnit napětí a snížit bolest.

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Kateřino Kupková,

   děkujeme vám za vaši nadšenou zpětnou vazbu ohledně našeho skvělého produktu Motion Mat! Jsme velmi potěšeni, že jste s ním tak spokojená.

   Je skvělé slyšet, že jste si všimla účinků této akupresurní podložky. Uvolnění napětí a zlepšení trávení jsou skutečně důležité pro naše celkové zdraví a pohodu. Jsme rádi, že vám Motion Mat pomáhá cítit se mnohem relaxovaněji a odpočatěji po každém použití. Navíc je skvělé, že jste si všimla zlepšení krevního oběhu a snížení bolesti v kloubech.

   Jsme rádi, že se vám líbí příjemný materiál podložky a že je snadno přenosná, takže ji můžete používat kdekoliv a kdykoliv potřebujete. Vaše doporučení Motion Mat ostatním, kteří hledají efektivní způsob uvolnění napětí a snížení bolesti, je pro nás velkým potěšením.

   Děkujeme vám za poskytnutí pěti hvězdiček a za vaši důvěru v naše produkty. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Ještě jednou děkujeme za vaši spokojenost s naším produktem Motion Mat. Těšíme se na vaši další návštěvu v našem obchodě Kupi Cz.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 2. Anna Bučková

  Skvělá podložka! Motion Mat funguje na základě akupresurního působení na body, které uvolňují napětí a uvolňují svaly. Tím se zlepšuje krevní oběh a může se snížit bolest spojená s různými stavy, jako je ztuhlost kloubů nebo svalové křeče. 💆‍♀️🌟

  • Viktorie Ševčíková

   Milá paní Bučková,

   děkujeme vám za vaše hodnocení produktu Motion Mat. Jsme velmi potěšeni, že jste s naší podložkou nadmíru spokojená a že jste si našli užitečnost v jejím používání.

   Motion Mat skutečně pracuje na principu akupresury, která stimuluje určité body na těle a pomáhá uvolňovat napětí a svaly. Tím se zlepšuje krevní oběh a může se snížit bolest spojená s různými stavy, jako je ztuhlost kloubů nebo svalové křeče. Jsme rádi, že jste si všimla těchto pozitivních účinků a že vám podložka Motion Mat pomáhá zlepšovat váš stav.

   Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto si vážíme vašeho hodnocení a projevené důvěry v náš produkt. Rovněž jsme rádi, že vám Motion Mat přináší užitek a přispívá k vašemu pohodlí.

   Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a vždy se budeme snažit poskytnout vám vynikající podporu.

   Ještě jednou vám děkujeme za vaše hodnocení a doufáme, že vás Motion Mat bude i nadále spolehlivě doprovázet ve vašem každodenním pohybu.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 3. Jana Bílá

  Podložka Motion Mat je úžasný produkt. Její akupresurní body dokonale uvolňují napětí a uvolňují svaly. Zlepšuje se tím krevní oběh a zmírňuje bolest spojenou s různými stavy, jako je ztuhlost kloubů a svalové křeče. Určitě si ji doporučím i svým přátelům!

 4. Hana Rishko

  Navzdory mým pochybnostem a skepsi jsem byl ohromen účinkem akupunkturní podložky na snížení bolesti krku a zad. Během pouhých 15-20 minut sezení na této “kouzelné” podložce se po celém těle rozprostřelo příjemné teplo – a zmírnilo zejména bolesti způsobené osteochondrózou! Je neuvěřitelné, že jsem usínal pět hodin v kuse, přestože podle instrukcí stačilo jen 10-15 minut. Po konzultaci s neurologem mě nepřekvapilo, že na podložce lze relaxovat až sedm hodin.. A od té doby, co jsem ji několikrát během několika měsíců použil, se nejen zmírnily fyzické problémy, ale zdá se, že se lépe zvládá i stres!

  • Viktorie Ševčíková

   Milá paní Rishko,

   děkujeme vám za vaši ohromující recenzi a za hodnocení 5 hvězdiček! Jsme velmi potěšeni, že náš produkt Motion Mat přinesl tak pozoruhodné výsledky a zmírnil bolesti krku a zad.

   Je skvělé slyšet, že i přes vaše pochybnosti a skepsi vás akupunkturní podložka překvapila svými účinky. Během pouhých 15-20 minut sezení na této “kouzelné” podložce se vám rozprostřelo příjemné teplo po celém těle a zejména zmírnilo bolesti způsobené osteochondrózou. Je neuvěřitelné, že jste dokázala usnout až pět hodin v kuse, i když podle instrukcí stačí jen 10-15 minut. Je skvělé, že po konzultaci s neurologem jste zjistila, že na podložce lze relaxovat až sedm hodin.

   Jsme velmi rádi, že vám naše podložka nejen zmírnila fyzické problémy, ale zdá se, že vám také pomáhá lépe zvládat stres. Věříme, že Motion Mat vám přináší nejen fyzickou úlevu, ale také zlepšuje váš celkový pocit pohody.

   Pokud budete mít jakékoliv další otázky nebo budete potřebovat další informace ohledně našeho produktu Motion Mat, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Děkujeme vám ještě jednou za vaši podporu a důvěru v naši značku. Přejeme vám neustálé zlepšování zdraví a spokojenost ve vašem každodenním životě.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit Motion Mat v ČR
Motion Mat
2600,00  1300,00 
Koupit


Nákupní košík