Sleva!

EasyTrainer

(Hodnocení: 4)

1290,00 

Chcete se dostat do formy? Získejte nohy a pas svých snů s EasyTrainerem! Tento revoluční zeštíhlující korzet je vyroben z neoprenu a uzamyká teplo, čímž podporuje zrychlení procesů spalování tuků. Koupit EasyTrainer v České republice za výhodnou cenu.

Katalogové číslo: CZ-DMJR7X9L5661 Kategorie:

Obsah

Neoprenová sada pro rychlé hubnutí

Pohodlný materiál s jedinečným designem

Dosáhnete výsledků s zdravým životním stylem

Jednoduchý způsob, jak zhubnout

Neoprenová sada pro efektivní tvarování

EasyTrainer funguje s doloženými výsledky

Získejte své sexy křivky s EasyTrainerem

Neoprenová sada pro rychlé hubnutí

Představujeme nezbytný doplněk pro každého, kdo chce rychle zhubnout: neoprenovou sadu EasyTrainer Power Wave Kit! Naše revoluční sada vám pomůže zbavit se nežádoucích centimetrů a získat vysněnou postavu během okamžiku.

Pohodlný materiál s jedinečným designem

Neoprenový materiál naší sady Power Wave Kit je pohodlný, odolný a prodyšný. Jedinečný design působí současně na všechny oblasti náchylné k nadváze nebo celulitidě, včetně pasu, boků a zadečku. Při pravidelném používání můžete očekávat pevnější tón pokožky během pouhých týdnů používání – už žádné povislé partie!

Dosáhnete výsledků s zdravým životním stylem

Chcete-li dosáhnout ještě lepších výsledků při používání této sady, spojte ji se zdravým životním stylem, tedy stravou bohatou na živiny a hydratací.

Jednoduchý způsob, jak zhubnout

Nějaký snadný způsob, jak každý den spálit kalorie? Stačí se jen projít! Už za 30 minut denně můžete začít tvarovat svůj zadeček pro maximální efekt. Mluvíme o snadném řešení tvrdohlavých problémových partií na vašem těle – lepší už to nebude!

Neoprenová sada pro efektivní tvarování

Nenechte si ujít příležitost vypadat co nejlépe, aniž byste šli pod nůž. Pořiďte si naši neoprenovou sadu EasyTrainer Power Wave ještě dnes, abyste se mohli snadno dostat do formy! Nebudete toho litovat!

EasyTrainer funguje s doloženými výsledky

Byl vyvinut na základě výzkumu profesionálních sportovců, trenérů a fyziologů – byl patentován jako jedno z nejúčinnějších řešení pro hubnutí na trhu. Stačí, když budete tento korzet nosit při cvičení nebo domácích pracích, abyste mohli využívat jeho výhod. Jeho vysoká elasticita zajišťuje maximální výsledky a zároveň poskytuje pohodlí.

Získejte své sexy křivky s EasyTrainerem

S korzetem EasyTrainer se konečně můžete cítit sebejistě ve svém těle. A předvést sexy křivky, za kterými se budou otáčet hlavy! Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte EasyTrainer ještě dnes a začněte rychle hubnout!

4 recenze EasyTrainer

 1. Hana Cermanová

  Chtěla bych se podělit o své nadšení z produktu EasyTrainer, který jsem si zakoupila v online obchodě Kupi Cz. EasyTrainer mi pomohl získat nohy a pas mých snů a dostat se do skvělé formy!

  Jsem naprosto nadšená z toho, jak rychle jsem viděla výsledky a jak snadno se používá. Neoprenový materiál uzamkává teplo a podporuje procesy spalování tuků, což mě velmi překvapilo a potěšilo.

  Celkově jsem velmi spokojená s produktem EasyTrainer a s online obchodem Kupi Cz.

  • Viktorie Ševčíková

   Milá paní Cermanová,

   děkujeme Vám za Vaše nadšení ohledně našeho produktu EasyTrainer, který jste si zakoupila v našem online obchodě Kupi Cz. Je skvělé slyšet, že Vám EasyTrainer pomohl získat nohy a pas Vašich snů a dostat se do skvělé formy!

   Jsme opravdu potěšeni, že jste byla nadšená z rychlých výsledků a snadného používání. Neoprenový materiál, který uzamkává teplo, podporuje procesy spalování tuků, což je příjemné překvapení.

   Také nás těší, že jste velmi spokojená s produktem EasyTrainer a naším online obchodem Kupi Cz. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že jsme mohli být součástí Vaší cesty ke skvělé formě.

   Děkujeme Vám za Vaši důvěru a podporu. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom Vám pomohli.

   Doufáme, že Vám produkt EasyTrainer bude i nadále sloužit a že se budete cítit skvěle ve své nové formě. Těšíme se na Vaši další návštěvu v našem obchodě Kupi Cz.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 2. Lenka Víšková

  Skvělý korzet! EasyTrainer vám pomůže dostat se do formy a získat nohy a pas vašich snů! Tento revoluční zeštíhlující korzet je vyrobený z neoprenu a uzamyká teplo, což podporuje zrychlení procesu spalování tuků. 💪🔥

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Víšková,

   děkujeme vám za vaše hodnocení našeho produktu EasyTrainer. Jsme rádi, že vám tento zeštíhlující korzet pomohl při cestě k dosažení vaší vysněné postavy a cílům pro nohy a pas.

   EasyTrainer je skutečně revolučním korzetem, který je vyrobený z kvalitního neoprenu a nabízí vám mnoho výhod při tréninku a formování těla. Teplo, které korzet uzamyká, podporuje zvýšený tok krve a zrychlení procesu spalování tuků, čímž vám pomáhá dosáhnout lepších výsledků.

   Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá. Rádi bychom se však dozvěděli, jak bychom mohli zlepšit váš zážitek a přinést ještě lepší hodnotu. Vaše názory jsou pro nás cenné a pomáhají nám neustále se zlepšovat.

   Pokud budete mít jakékoli dotazy nebo budete potřebovat další informace ohledně EasyTraineru, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou podporu, kterou potřebujete.

   Děkujeme vám ještě jednou za vaše hodnocení a ocenění. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a povzbuzuje nás k poskytování kvalitních produktů a skvělého zákaznického servisu.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 3. Ivana Pospíšilová

  Produkt EasyTrainer, který jsem zakoupila, je opravdu úžasný! Chcete-li dosáhnout skvělé formy, doporučuji vám tento revoluční zeštíhlující korzet. Je vyrobený z neoprenu, který uzamyká teplo a pomáhá zrychlit spalování tuků. Měla jsem možnost ho zakoupit za výhodnou cenu v České republice. EasyTrainer mi pomáhá získat nohy a pas mých snů. Jsem s ním naprosto spokojená!

 4. Veronika

  Nedávno jsem objevila korzety EasyTrainer, které mi změnily život. Po deseti minutách v mém starém jsem byla nepříjemně zpocená; tento nový model má však absorpční podšívku, která mě udržuje v suchu a super pohodlí během nošení! Za pouhé tři krátké týdny jsem zaznamenala pozoruhodnou proměnu v oblasti pasu i stehen – to vše díky pravidelnému používání tohoto úžasného výrobku. Stačí se jen občas obléknout, když se objeví nevyhnutelné přírůstky na váze po jídle – voilà! Pokud zvažujete, že se do toho pustíte, nebojte se: EasyTrainer změní vaši siluetu k lepšímu jako žádný jiný.

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, Veroniko,

   děkujeme Vám za Vaši recenzi našeho produktu EasyTrainer a za hodnocení 5 hvězdičkami. Jsme velmi rádi, že jste objevila tento korzet a že Vám změnil život.

   Je skvělé slyšet, že nový model korzetu EasyTrainer s absorpční podšívkou Vám poskytuje suchý a pohodlný pocit během nošení. Po pouhých třech týdnech pravidelného používání jste zaznamenala pozoruhodnou proměnu v oblasti pasu a stehen. Je to skvělý výsledek!

   Jsme rádi, že EasyTrainer přispívá k Vaší siluetě a pomáhá Vám se cítit lépe. Váš popis, jak snadno můžete obléknout korzet, když se objeví nevyhnutelné přírůstky na váze po jídle, je skvělý. EasyTrainer je opravdu úžasný výrobek, který dokáže změnit Vaši siluetu k lepšímu.

   Děkujeme Vám za Vaši důvěru v naše produkty a za to, že jste se rozhodla vyzkoušet EasyTrainer. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá.

   Pokud budete mít v budoucnu jakékoliv další otázky nebo potřebujete další pomoc, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

   Děkujeme Vám ještě jednou za Vaši recenzi a přejeme Vám všechno nejlepší.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit EasyTrainer v ČR
EasyTrainer
2580,00  1290,00 
Koupit


Nákupní košík