Sleva!

AcuMagnets

(Hodnocení: 3)

Original price was: 2598,00 Kč.Current price is: 1299,00 Kč.

AcuMagnets výrazně snižují únavu, stres a napětí a zároveň podporují pocit celkové pohody. AcuMagnets – revoluční výrobek, díky kterému se rozloučíte s bolestmi, napětím a tlakem.

Katalogové číslo: CZ-37VWYM637054 Kategorie:

Obsah

Úvod

Život si může vybrat svou daň – dlouhé hodiny v práci, nekonečné pochůzky a každodenní stres se mohou nahromadit. Nebylo by však skvělé mít něco, co by vás zbavilo napětí a nepohodlí? Představujeme vám AcuMagnets – revoluční výrobek, díky kterému se rozloučíte s bolestmi, napětím a tlakem.

Výhody AcuMagnets

AcuMagnets jsou navrženy tak, aby se hodily do jakéhokoli typu obuvi. Stačí jen biomagnetické vložky vsunout dovnitř a brzy ucítíte pocit podobný masáži, který stimuluje akupresurní body mezi prsty a poskytuje celkový pocit pohodlí. Ještě lepší je, že při každém kroku, který uděláte, budou speciální magnety také masírovat vaše chodidla a zároveň tlumit nárazy při každodenních činnostech – takže nyní se již nemusíte obávat bolestivého tlaku nebo otřesů v chodidlech! Jako by to nestačilo. Tento úžasný výrobek nedělá rozdíly – ať jste kdokoli, AcuMagnets vám pomohou zlepšit vytrvalost a udržet vaše nohy v pohodlí!

Revolutionární produkt pro pohodlí a výkonnost

Díky jedinečným magnetickým vložkám stimuluje AcuMagnets akupresurní body umístěné mezi prsty a poskytuje tak vyživující masáž. Tato jemná stimulace zvyšuje průtok krve a zlepšuje vytrvalost, což vám umožní pohybovat se při každodenních činnostech s lehkostí a pohodlím. Kromě toho magnety masírují vaše chodidla při chůzi, podporují lepší krevní oběh a zajišťují přesné tlumení nárazů. Cílem AcuMagnets není jen poskytnout úlevu od každodenního stresu – jde o dodání energie, rovnováhy a optimálního zdraví při současném zmírnění nepohodlí. Objevte více přirozeného zdraví ještě dnes s AcuMagnets!

Dokonalé pohodlí s AcuMagnets

AcuMagnets výrazně snižují únavu, stres a napětí a zároveň podporují pocit celkové pohody. S využitím jedinečné magnetické technologie masírují AcuMagnets tlakové body mezi prsty a zlepšují tak krevní oběh. Tato dodatečná podpora krevního oběhu nejen zvyšuje vytrvalost, ale také tlumí veškeré nárazy při každodenních činnostech.

Kromě toho jsou Acu Magnets vybaveny magnety zabudovanými do polstrování chodidel. Při chůzi tyto magnety poskytují chodidlům uklidňující masáž a stimulují krevní oběh pro maximální pohodlí a ochranu před nárazy.

Objevte způsob, jak bez námahy snížit napětí a zůstat v pohodlí po celý den s AcuMagnets! Jsou dokonalou kombinací jednoduchého designu, všestrannosti a pokročilé technologie, kterou může používat každý, kdo chce zažít lepší pohodu na cestách. Začněte si užívat života s větší energií ještě dnes – pořiďte si svůj vlastní pár AcuMagnetů!

Dejte sbohem bolesti a tlaku s AcuMagnets! Pořiďte si svůj ještě dnes a začněte chodit bez nepohodlí!

3 recenze AcuMagnets

 1. Marek Studený

  Díky těmto malým magnety se cítím jako nový člověk – únavu a stres mám mnohem méně často a celkově se cítím mnohem lépe. AcuMagnets jsou úžasným produktem, který dokáže pomoci se všemi druhy bolestí a napětí.

  • Viktorie Ševčíková

   Milý pane Studený,

   děkujeme vám za vaši velmi pozitivní zpětnou vazbu ohledně našeho produktu AcuMagnets! Jsme velmi rádi, že jste s ním spokojený.

   Je skvělé slyšet, že díky těmto malým magnetům se cítíte jako nový člověk a že jste méně unavený a stresovaný. AcuMagnets jsou skutečně úžasným produktem, který dokáže pomoci s různými druhy bolestí a napětí. Jsou navrženy tak, aby stimulovaly akupunkturní body a podporovaly přirozenou rovnováhu v těle.

   Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a je nám ctí, že můžeme přispět k vašemu zdraví a pohodlí. Pokud budete mít další otázky nebo potřebujete naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškerou pomoc, kterou potřebujete.

   Ještě jednou děkujeme za vaši důvěru a za to, že jste si vybral naši společnost Kupi Cz. Přejeme vám mnoho dalších příjemných a bezbolestných dní s pomocí AcuMagnets.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 2. Lucie Hanáčková

  Vynikající výrobek! AcuMagnets výrazně snižují únavu, stres a napětí a zároveň podporují pocit celkové pohody. Jsou to revoluční magnety, díky kterým se můžete rozloučit s bolestmi, napětím a tlakem. 💆‍♀️🌟

  • Viktorie Ševčíková

   Dobrý den, paní Hanáčková,

   děkujeme vám za vaše hodnocení našeho produktu AcuMagnets. Jsme velmi rádi, že jste s ním byla spokojená a udělila jste mu plné hodnocení pět hvězdiček.

   AcuMagnets jsou skutečně vynikajícím výrobkem, který vám může výrazně pomoci s únavou, stresem a napětím. Jsou to revoluční magnety, které působí na akupunkturní body a podporují pocit celkové pohody. Díky nim se můžete rozloučit s bolestmi, napětím a tlakem, a získat tak úlevu a relaxaci.

   Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a jsme rádi, že vám AcuMagnets přinášejí takové výsledky. Pokud budete mít jakékoli další otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme.

   Děkujeme vám za důvěru a za udělení plného hodnocení pět hvězdiček našemu produktu AcuMagnets. Vaše spokojenost je pro nás nejlepší odměnou.

   S přátelským pozdravem,

   Viktorie Ševčíková
   Kupi Cz

 3. Zdeňka Bálková

  Po letech boje s vysilující chronickou bolestí kloubů jsem se smířila s životem, který mě omezoval. Léky mě zklamaly a z mých milovaných aktivit v přírodě zbyly jen vzpomínky; pěší turistika, jízda na kole a zahradničení byly kvůli bolestem nemožné. Zdálo se, že veškerá naděje je ztracena, dokud mi AcuMagnets nevrátil svobodu! Od té doby, co používám vložky, nejenže jsem schopen tyto aktivity znovu provozovat – jsou nyní ještě příjemnější než dříve, protože už mě nebrzdí léky proti bolesti ani utrpení! Na oslavu tohoto nově nabytého osvobození jsem nedávno dokončila neuvěřitelný půlmaraton, který se stal dalším milníkem v tom, co se pro mě skutečně stalo novým životem.

  • Josef Blažej

   Jsme moc rádi, že vám chronické bolesti kloubů už nediktují, co můžete a co ne, Zdeňko! Naším posláním ve společnosti AcuMagnets je poskytovat našim zákazníkům léčivou, ekologickou podporu, kterou potřebují, a je radost slyšet, že jsme to pro vás udělali. Určitě se vám podařil neuvěřitelný výkon, když jste po letech bolestí a léků zvládla půlmaraton, doufáme, že naše výrobky budou v budoucnu součástí mnoha dalších vašich úžasných outdoorových aktivit! Gratulujeme a děkujeme, že jste se s námi podělil o svůj inspirativní příběh.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Koupit AcuMagnets v ČR
AcuMagnets
2598,00  1299,00 
Koupit


Nákupní košík